Kariera

Kolejny Mercedes dołącza do naszej floty

Drodzy klienci z przyjemnością informujemy, że oddajemy do Waszej  dyspozycji kolejny nowy autokar marki Mercedes.
Wybór naszej firmy powoduje, że wymieniamy tabor. Wiemy, że komfort podróży i bezpieczeństwo mają stanowić dla Państwa niezapomniane podróże.
Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Zmiany w rozkładach jazdy na Ukrainę

Z dniem 05.06.2017 wyjazdy w ramach linii E-510 i E-511 odbywać się będą 3 razy w tygodniu.
Aby zapoznać się z aktualnym rozkładem jazdy zapraszamy do sprawdzenia wyszukiwarki połączeń.

Nowa linia E-512 

Z dniem 10.05.2017 poszerzyliśmy ofertę przewozów do/z Ukrainy w ramach linii E-512, wyjazdy będą odbywać się codziennie z miast Warszawa, Lublin, Chełm nowe miasta w ofercie to Kowel, Browary i Czernihów.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i zakupu biletów zwłaszcza, że zbliżają się wakacje i już teraz można zaplanować podróż w atrakcyjnych cenach. 

Flota autokarowa dla linii oraz wynajmów

Nasza firma posiada aktualnie 22 autokary, którymi obsługujemy regularne trasy liniowe oraz wycieczki. Prowadzimy usługi przewozu osób w kraju i zagranicą do tych celów wykorzystujemy nowoczesne i komfortowe autokary firm Vanhool, VDL i Mercedes. Zapewniamy wysoki standard podroży oraz doświadczonych kierowców.

Wszystkie nasze autokary są wyposażone w ABS, ASR, klimatyzację, toaletę z umywalką, lodówki, bar, CD, Video lub DVD, telefon, wygodne regulowane fotele, indywidualne oświetlenie,WiFi oraz gniazdka elektryczne.
Autokary posiadają w zależności od typu od 49 do 83 miejsc dla pasażerów.

Z przyjemnością informujemy, że do naszej floty dołączyły 2 nowe autokary marki Mercedes.
Dokładamy starań aby nasza flota była regularnie odnawiana, mamy świadomość iż komfort podróży i bezpieczeństwo są bardzo ważnym aspektem w branży transportowej.

Dodatkowe kursy na Ukrainę

Z dniem 03.04.2017 zwiększamy liczbę kursów na Ukrainę w ramach linii E-510 do Zaporoża, wyjazdy będą odbywać się 6 razy w tygodniu.
Pragniemy podkreślić że 3 kursy będą realizowane tylko z miast Poznań, Konin, Łódź,Warszawa i Lublin. Liczymy, że ta oferta spotka się z Państwa uznaniem.
Aby zapoznać się z aktualnym rozkładem jazdy zapraszamy do sprawdzenia wyszukiwarki połączeń.

Zniesienie dopłat rezerwacyjnych do biletu z dniem 16.01.2017

Od dnia 16 stycznia 2017r. zostały zniesione następujące opłaty rezerwacyjne na biletach:

- Zmiana daty wyjazdu,
- Zmiana daty powrotu,
- Oddatowanie biletu OPEN,
- Ponowne datowanie biletu OPEN.

Z dniem 16 stycznia 2017r. powyższe operacje będą bezpłatne. Zmiana dotyczy również biletów zakupionych przed tą datą.

Po zniesieniu opłat w/w operacje na biletach będzie można wykonywać dowolną ilość razy, pod warunkiem, że zmiany zostaną zrobione najpóźniej 24 godziny przez wyjazdem.

W razie zmiany taryfy, terminu lub trasy wyjazdu/powrotu, która skutkować będzie zmianą ceny na wyższą w stosunku do pierwotnej ceny biletu, naliczona i pobrana przez pilota zostanie jedynie opłata w wysokości różnicy taryfowej.
Opisana wyżej dopłata nie zostanie pobrana jeśli zmiana ceny nie przekroczy kwoty 20 PLN/ 5EUR/ 5GBP/ 5CHF/ 40DKK/ 40SEK/ 40NOK.
Przypominamy również, że Klient który posiada bilet zakupiony w taryfie promocyjnej może dokonać bezpłatnej zmiany terminu wyjazdu/powrotu tylko i wyłącznie w ramach tej taryfy. 

  • 1
  • 2

Zobacz Również

Kontakt

Godziny Otwarcia

Pn-Pt: 9.00 - 17.00
Sb: 9.00 - 13.00

Telefony:

+48    32 / 206 22 50
+48    32 / 206 89 59
+48    32 / 209 12 89

Adres:

 40-750 Katowice
 ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 110a